• Інформація

Готові зернові суміші

Фільтри
All season Mix + CSL 1,5кг
Артікул: 80254
All season Mix + CSL 1,5кг
169 грн
All season Mix 1,5кг
Артікул: 80241
All season Mix 1,5кг
156 грн
Big Fish Mix + CSL 1,5кг
Артікул: 80252
Big Fish Mix + CSL 1,5кг
169 грн
Big Fish Mix 1,5кг
Артікул: 80242
Big Fish Mix 1,5кг
156 грн
Hemp Seed (готова конопля) 1,5кг
Артікул: 80243
Hemp Seed (готова конопля) 1,5кг
417 грн
Nut (готовий горох) 1,5кг
Артікул: 80246
Nut (готовий горох) 1,5кг
156 грн
Super Corn (готова кукурудза) 1,5кг
Артікул: 80245
Super Corn (готова кукурудза) 1,5кг
156 грн

Зернові суміші Technocarp є абсолютно готові до використання суміші, що складається з різних частинок дрібних фракцій. До складу суміші входять тільки натуральні інгредієнти: готова кукурудза, горох, конопля та тигровий горіх, а так само подрібнені зерна таких рослин як кукурудза, рапс, соняшник, конопля, льон. Пропорції підібрані таким чином, щоб забезпечувати найбільшу привабливість суміші для риби, ефективно впливаючи на почуття її нюху, залучаючи і утримуючи її в зоні лову. Крім цього важливою складовою, є те, що зернові мікси збагачені натуральними харчовими консервантами, стимулюючи апетит у коропа.


Зернові суміші Technocarp  з додаванням натурального екстракту CSL, який підсилює привабливість суміші.All season mix + CSL - повністю готова до застосування всесезонна суміш зернових частин невеликих розмірів. В цей мікс входять тільки натуральні зернові частинки: рапс, льон, кукурудза, пшениця, конопля, гречка, соняшник і просо, в найбільш ефективних пропорціях.


Super Corn + CSL. Класична коропова приманка - кукурудза, ефективність якої перевірена десятиліттями. Повністю готова до застосування кукурудза високої якості!


Big Fish Mix + CSL - повністю готова до застосування суміш великих зернових. В цей мікс входять тільки натуральні зернові частинки: кукурудза, тигровий горіх, горох і пшениця, в найбільш ефективних пропорціях.


Hemp Seed + CSL. Конопля - одна з найуспішніших прикормок для коропового лову. Повністю готова до застосування, замочена і зварена з додаванням натурального екстракту CSL, який підсилює привабливість цієї суміші. Завдяки цьому досягається оптимальна якість готової суміші. Варена коноплі універсальна і може застосовуватися цілий рік як в холодній, так і в теплій воді.