• Інформація

Liquid

Фільтри
Ліквід "Molasses" 0.5L
Артікул: 79460
Ліквід "Molasses" 0.5L
65 грн
Ліквід "Molasses" 1л.
Артікул: 79512
Ліквід "Molasses" 1л.
128 грн
Ліквід CSL 0.5L
Артікул: 79446
Ліквід CSL 0.5L
149 грн
Ліквід CSL 1л.
Артікул: 79513
Ліквід CSL 1л.
272 грн

"CSL" і "Molasses" безперечно є найпоширенішими і найчастіше використовуваними ліквідами в короповій, і не тільки рибальці.


CSL - це густа рідина (продукт переробки зерен кукурудзи) відмінно приваблює коропа і амура через високий вміст органічних кислот і цукрів, містить дуже цікавий (для риби!) набір амінокислот та інших, важливих для харчування коропа, компонентів. Стійкий, кислуватий смак цієї добавки і насичений дріжджовий аромат давно і безпомилково приваблює коропа. Можна використовувати з будь-якими видами прикормки - зернові, пеллетс, спод-мікси і стік-мікси. 
Ми пропонуємо чистий, концентрований і не розбавлений CSL від кращого виробника з Європи. Це повністю натуральний продукт, який не має верхньої межі по дозуванню. Виходячи з нашого досвіду достатньо 50-100 мл на 1 кг спод-міксу.
Підходить для всесезонного застосування, перед використанням гарненько збовтайте пляшечку з CSL.

Наш продукт не розчиняє ПВА.

Об'єм: 0.5 і 1 л


Molasses - завдяки величезному вмістом цукрів, бетаїну і інших приваблювачів "Меласа" займає лідируюче місце серед безлічі коропових ліквідів. Густа, темна рідина з дуже приємним запахом і насиченим, солодким смаком. Можна застосовувати з зерновими, пеллетса, в спод-міксах і стик-міксах.
Орієнтовна дозування 30-70 мл на 1 кг, так як продукт на 100% натуральний не варто боятися передозування, прекрасно розчиняється в теплій воді. Для лову в холодну пору року рекомендуємо розбавляти теплою водою.

Наш продукт не розчиняє ПВА.

Об'єм: 0.5 і 1 л