• Інформація
Артікул: 79639
Наявність: Не має в наявності

Liquid Carp Food BOMG SAUCE 0.5L

364 грн

Доступні варіанти

"BOMG Sauce" - як видно з назви, це продовження лінійки "BOMG", тепер і у вигляді ліквіда - рідкого харчування. Цей ліквід повністю повторює склад рідкої частини наших бойлів, і природним чином, доповнить будь-який тип вашої прикормки: бойли, пелетс, зерновий мікс або суміш для ПВА.

У ліквіді "BOMG Sause" ми використовуємо найкращі і перевірені багато років добавки з рибальської індустрії і в аквакультурі: розчинний рибний протеїн L030, гідролізат печінки і кальмара. Крім цього, ми посилили і смакову частина ліквіда - екстракт перцю чилі і паприки, підсолоджувач і масло чорного перцю. За швидке залучення відповідає ароматична комбінація "BOMG" в оптимальній пропорції (Squid Octopus, Cranberry, Black Caviar та ін.)

Як і чому це працює?

Потрапляючи в воду, ліквід першим вивільняється з корму. Завдяки відмінній розчинності в воді, всі компоненти ліквіду дають потужний імпульс для риби, - "Тут знаходиться ЇЖА!"

Вода в районі прикормки має смак їжі і приманює риб до корму. Простіше кажучи, ліквід передає "сигнал" про знаходження прикормки набагато раніше, ніж це відбувається лише з прикормкою з бойлів, пелетса або сипучими сумішами.

Зазвичай, такі складні, поживні ліквіди використовуються без додаткової ароматизації, але ми з'ясували, що невелика (оптимальна) доза нашої фірмової Ароми "BOMG" дуже класно спрацьовує і в цих складах.


Скільки лити і коли?

Відповідь на це питання дуже просте - це натуральний ліквід і верхньої межі застосування немає. Але буде розумно і логічно, відштовхуватися від приблизного дозування 50мл на 1кг. При лові в холодній воді, в сумішах для годівниць концентрацію можна збільшити до 100 мл на 1 кг.

Дуже ефективним може бути нанесення ликвида зверху на заповнену флет-методную годівницю, чи занурити стік в ліквід, безпосередньо перед закидом.

Наш ліквід  "BOMG Sauce" підходить для цілорічного застосування. Не потребує особливих умов зберігання, але все-таки не варто допускати перегріву рідини. Не розчиняє ПВА.

Написати відгук

Рекомендуємо саме вам