• Інформація
Артікул: 80306
Наявність: 2-3 Дня

Волосінь Synapse ECLIPSE 0,234 мм 1300 м

1392 грн

Доступні варіанти

Для виробництва волосіні Eclipse використовується такий же інноваційний матеріал, як для - волосіні НЕОН.
Вперше в світі, нами розроблена волосінь для нічної і денної рибалки одночасно. Почергова зміна кольору: (NEON 2 метри + чорний 50 cm).
Технологія фарбування NEON залишає волосінь майже прозорою в воді, але дає унікальну можливість, добре відбивати світло ліхтаря в нічний час. Це дозволяє добре контролювати будь-який рух риби, що дуже важливо при лові вночі, біля корчів або очерету. У той же час ділянка чорного кольору буде абсолютно непомітна на дні, для обережної риби в прозорій воді або на малій глибині протягом, сонячного дня.
Завдяки еластичності і м'якості волосінь Eclipse, дозволить здійснювати вам, закидання на дуже великі дистанції.
Завдяки застосуванню високотехнологічного сополимера, Eclipse має велику міцність на вузлах. Це дозволить вам використовувати більш тонкий діаметр, ніж той який Ви використовували раніше.
Волосінь швидко тоне, має малий коефіцієнт розтягування 12-15%. Має дзеркальне, анти абразивне покриття, що охороняє від подряпин, і дозволяє її використовувати на тривалих змаганнях, де потрібно робити часті закидання і виведення. Дуже добре підходить для донного лову на далеких дистанціях.
Дана модель волосіні використовувалася Чемпіонами Світу, збірною Хорватії на Чемпіонаті світу 2014 року.

Написати відгук