• Інформація
Артікул: 80429
Наявність: 2-3 Дня

Набор Session Pack Monster Fish

1725 грн
Напередодні насиченого карпового сезону ми підготували для Вас вигідне готове рішення - набори для добової риболовлі Session Pack.
Набори включають в себе кращі перевірені позиції, протестовані на різних водоймах України як рибалками-любителями так і спортсменами в умовах змагань.
Склад кожного набору самодостатній і дозволить Вам успішно ловити рибу, залишилося тільки визначитися в смаковими уподобаннями.


Набір Session Pack Monster Fish - високопоживна рибна програма заточена на піймання трофейної риби. Основа - розчинні бойли  "Ocean" на рибному борошні з різким і виразним смаком Monster Crab, поживний форелевий пелетс Trout Pellets і ароматизований Pellets "Ocean". Додавайте в прикормку і стик мікс рибний  амінокомплекс AMINO TRASH, він додасть необхідну смакову привабливість вашій точці. Готові зернові Big Fish - важливий утримуючий  коропа елемент прикормочної програми.

Для лову саме трофейної риби рекомендуємо спробувати в насадці наш розчинний Soluble Hookbaits Ocean 18mm в оболонці, ми його звичайно ж включили в набір.


У набір Session Pack Monster Fish входить:


1.Прикормочні бойли розчинні "Ocean" d.24 1кг

2.Прикормочний пелетс Trout Pellets 8mm 1кг

3.Прикормочний пелетс Flavored Carp Pellets "Ocean" 10mm

4.Рідина - амінокомплекс Liquid Carp Food AMINO TRASH 0.5L(для замішування прикормки, стік-міксу)

5.Бойли насадочні Pop-Up Monster Crab 12мм 25грамм

6.Бойли насадочні в оболонці Soluble Hookbaits Ocean 18mm 170g

7.Готові зерновіBig Fish Mix + CSL 1,5кг

8.Склад для стіків / Флет годівниць - Method & PVA Micropellets Squid Mix 700g

Написати відгук

Рекомендуємо саме вам