• Інформація
Артікул: 80502
Наявність: В наявності

Бойли варені "B.O.M.G." d.20 500гр

231 грн

Доступні варіанти

Бойли варені «BOMG» - це наш флагманський "бойл-чемпіон", який виготовлений із застосуванням дійсно кращих компонентів! Бойл заточений під тривалі сесії, турніри, трофейну ловлю. Має високу поживну цінність для коропа завдяки своєму складу, що включає високий вміст білка. Надовго утримує коропа в точці лову. Завдяки пористій структурі швидко віддає в воду привабливі речовини. Підходить для лову як в теплій, так і в холодній воді.

При виготовленні цього бойла використовується оригінальне поєднання «топових» ароматизаторів провідних виробників в пропорції, яку розробили ми самі. Це унікальне поєднання Squid & Octopus, Cranberry і ще кілька секретних інгредієнтів. Оригінальна ароматика виділяє даний бойл серед інших принад, це дає «козир» при лові на запресованих водоймах і на турнірах, де застосовується велика кількість іншого корму.

Склад: рибне борошно LT-94, Squid & Liver Meal, Robin Red, полужирне соєве борошно, кукурудзяна мука екструдована, манна крупа марки "T", суміш насіння (просо, ріпак, льон, конопля), молочні білки, суміш перців, морська сіль, патока, вода, сіль підсолоджувач "NHDC + Super Sweetener", ароматизатори.

Написати відгук